Підживлення кавунів у липні. Яке добриво потрібно внести, щоб були смачними

Кавуни дуже популярні серед садівників. Щоб виростити гарний врожай, слід дотримуватися певних правил. Ця культура вимагає особливого догляду. Потрібно забезпечити гарне освітлення, тепло та захищене від вітру місце. Дуже важливе значення мають добрива та їх своєчасне внесення.

Найкраще починати підживлення, коли кавуни тільки починають рости. При цьому використовуйте компост з суміші гною, землі та рослинних залишків. Таке добриво зміцнює рослини та прискорює їх ріст.

Для приготування засобу, складіть в купу бур’яни, картопляні очищення та інші відходи на 12 місяців. За цей час компост буде готовий. Для внесення добрива змішайте його з верхнім шаром ґрунту. Таке добриво дуже корисне для кавунів. Вносити його можна часто, особливо під час росту та плодоношення.

За відсутності компосту, використовуйте розчин гною. На відро води додайте 3 кг коров’яку. Залиште на 7 днів в темному місці та використовуйте для підживлення. Перед внесенням розбавте добриво водою.

Через місяць після посадки кавунів, проведіть підживлення пташиним послідом. Також, внесіть суперфосфат, нітрат амонію та хлористий кальцій.

Також, можна використовувати альтернативне підживлення.

Дріжджі.

Підживлення проводиться в червні. На відро води додайте 1 пакетик дріжджів та залиште на 24 години. Полийте рослини під корінь, не допускаючи потрапляння на листя.

Попіл.

Таке підживлення краще вносити під час цвітіння та формування плодів. Добриво містить багато фосфору та калію. Ці речовини дуже корисні для кавунів.

Йод.

Таке підживлення зміцнює імунітет кавунів та надає захист від грибків. На відро води додайте 6 крапель йоду, ретельно перемішайте та проведіть обприскування кавунів.

Підживлення кавунів у липні. Яке добриво потрібно внести, щоб були смачними