Чому не можна тримати папороть у себе вдома, та як правильно з нею поводитися

Існує повір’я, що той, кому пощастить знайти квітку папороті в ніч на Івана Купала, тому вдасться відкрити таємниці, що ховаються в надрах землі.

Цвітіння папороті.

Це рослина, яка росла на нашій планеті ще за часів динозаврів. В наш час існує понад 10 тисяч видів папоротей. Вона зростає всюди, окрім Антарктиди, але жодна з них не квітуча, що суперечить усім легендам. У папороті не може бути ні квітів, ні насіння.

Чому не варто вирощувати папороть на подвір’ї.

Зазвичай папороттю прикрашають квітники, паркани та стежки дачних будівель. Але через забобони, дехто побоюється цієї рослини, адже вірять, що вона приваблює нечисту силу.

Листя папороті не отруйне, його навіть використовують у медицині. А молоді пагони, які ще не розгорнулися та схожі на равликів, навіть можна їсти.

Папороть як оберіг.

Одні повір’я кажуть, що папороть несе успіх, а інші, що нещастя. Це пов’язано з думкою, що рослині необхідна велика кількість енергії, яку вона здобуває з навколишнього середовища. Кажуть, що рослина може викликати алергію та мігрені у того, хто її вирощує. А ще, папороть може мати позитивний вплив на запальних та агресивних людей.

Тому, можна зазначити, що папороть добре вирощувати, якщо ніхто з родини не має алергічних реакцій.

В Англії папороть вважають любовним талісманом. Люди, які кохають один одного, частіше саджають її вдвох, а самотні, щоб бути взаємно коханими.

Наші пращури вишивали зображення квітки папороті, вважаючи, що це надасть власнику успіх, розкриє таланти та духовні сили й зможе виконати найзаповітніші бажання.

Папороть та гризуни.

Жоден гризун не любить цю рослину. Якщо посадити декілька кущів перед оселею, тоді гризуни обходитимуть її повз. А ще, можна вкрити листям рослини ґрунт біля інших культур, щоб також захистити їх від гризунів.

Чому не можна тримати папороть у себе вдома, та як правильно з нею поводитися