Чому в жодному разі не можна викидати хліб, та до яких наслідків це може призвести

З давніх часів формувалися народні прикмети, які збереглися й до наших днів. Якщо не слідувати їм, то можна накликати лихо.

Не наколюйте хліб на виделку.

Таке ставлення до хліба позбавить щастя. Якщо це робить дівчина, то у неї не буде щастя у коханні.

Не викидайте хліб.

Не можна викидати навіть крихти з хліба, бо можна накликати на себе нещастя, біди та злидні.

З давніх часів хліб символізує достаток та життєву силу. Це великий гріх — не шанобливе відношення до хліба, який діставався важкою працею.

Не їжте хліб за спиною.

Існувало повір’я, що з’ївши хліб за спиною іншої людини або доївши чужий шматок, можна привласнити собі її силу, щастя та здоров’я.

Не можна вживати хліб, переступаючи через поріг, бо опанує людиною нечиста сила. З давніх часів поріг вважався межею між нашим та потойбічним світом.

Не ріжте хліб у підвішеному положенні.

Так нарізати хліб не можна, інакше в оселю прийдуть злидні. Не можна використовувати два ножі при нарізанні хліба, бо це призведе до розладу у сім’ї. Якщо жінка нарізає хліб, який лежить верхньою скоринкою вниз, то чоловік буде зраджувати.



Не залишайте ніж у хлібині.

За прикметою — це призводить до голоду. Це неповажні відношення до хліба. Він може образитись та лишити свого заступництва, в наслідок чого сім’я голодуватиме.

Задобріть домовика.

У давнину, хлібні скибки використовувались для задобрення домовика. Цей захисник харчується тільки духом тієї їжі, яка йому запропонована. Якщо у вас лишилися засохлі шматочки хлібу, краще нагодуйте нами пташок або худобу.