Головні фрази, які потрібно завжди говорити своїм дітям, щоб у них все гаразд було у житті

Своїми фразами батьки формують особистість дитини та її поведінку в дорослому віці. Тому, важливо говорити хороші слова дітям, бо вони вразливі та не можуть самостійно подолати власні страхи або переживання.

Фрази підтримки.

Не здавайся — допоможе бути більш впевненою, навіть якщо щось іноді не виходить. Це виховає дитину наполегливою та допоможе їй долати перешкоди.

Давай обіймемось — діти люблять обійми. Доведено, що дітям потрібно вісім обіймів на добу, щоб почувати себе коханою.

Я пишаюся тобою — кожній дитині хочеться вразити маму й тата своїми досягненнями. Тому, не забувайте хвалити своїх дітей.

Я завжди поряд — це віджене від дитини всі страхи та додасть впевненості в собі, бо відчуватиме підтримку батьків.

Я тебе люблю — найцінніша фраза в будь-якій ситуації.

З дітьми постійно потрібно розмовляти, що б не сталося. Це додасть порозуміння. Також, дитина в підлітковому віці буде доставляти менше проблем, якщо батьки будуть підтримувати її від народження. Ласкаво говорити з дитиною слід навіть тоді, коли вона помилилася. Крики та докори тут мало чим допоможуть.

В таких ситуаціях можна сказати: я вірю в тебе, ми щасливі, що ти в нас є, поділись своїми відчуттями, я пробачаю тобі, ми скучили за тобою.

Говоріть дітям лише правду, не намагайтеся грати.

Заборонені слова для доньки.

Ніколи не кажіть донці ці фрази, щоб не виховати її зі сталими стереотипами:

Ти будеш господинею — це означає, що їй доведеться готувати та прибирати. Однак, сучасні дівчата вже не повинні брати це за основу сімейного життя.

Ти будеш мамою — не нав’язуйте доньці стереотип, що вона народжена лише для того, щоб продовжувати рід.

Відійди, будь мудрою, ти дівчина — не можна цього казати дівчаткам. Це знецінення власної думки. Також, це змушує думати, що вона завжди повинна поступатися власними інтересами заради щастя інших.

Будь більш м’якою — це ламає характер. Може вона хоче мати суворий та твердий характер. Нехай донька росте такою, якою хоче, а не підпорядковується стереотипам.

Будь хитрою — це призведе до того, що дівчина почне думати, що можна отримати бажане лише проявивши хитрість. Це завдасть великої шкоди дівчині та батькам.

Головне — стати дружиною — це неправильне твердження.

Роби щось, не сиди — це викликає почуття провини за бездіяльність. Краще подумати чим можна зайнятися разом.

Не в грошах щастя — це також застарілий стереотип, який блокує бажання заробляти більше. Радуйте свою дитину цікавими покупками, щоб не зіпсувати її відношення до грошей.

Головні фрази, які потрібно завжди говорити своїм дітям, щоб у них все гаразд було у житті