Як правильно зберігати часник, щоб він долежав до весни та не погнив

Часник — це корисний та пікантний овоч, який використовують в кулінарії. Деякі господині роблять запаси часнику на зиму. Однак, не всі знають, як правильно зберігати часник.

Пропонуємо дізнатися, де та як зберігати часник в домашніх умовах.

Основні рекомендації щодо зберігання часнику в домашніх умовах.

Дотримуючись правильних умов зберігання вдома, зможете використовувати часник на протязі всього року. В залежності від сорту часнику, температурний режим зберігання буде різний. Наприклад, озимий часник потрібно зберігати при температурі від 0 до -1 градуса, а ярий — близько +20 градусів й щоб вологість в приміщенні не перевищувала 70%. Щоб під час зберігання з часнику не випаровувалася волога, його потрібно обгорнути харчовою плівкою.

Чи можна зберігати часник у холодильнику?

Більшість господинь зберігають часник в холодильнику. Однак, робити цього не варто, бо він в таких умовах швидко стане м’яким та в’ялим. Також, схожий результат буде, якщо зберігати часник у щільно закритому контейнері.

Рекомендується зберігати часник у паперовому пакеті подалі від джерел перепаду температур та вологи.

В якій ємності потрібно зберігати часник ?

Часник краще зберігати в пластикових контейнерах, в яких є спеціальні отвори для циркуляції повітря. Завдяки цьому, часник буде провітрюватися та не «задихнеться».

Як зберігати часник, щоб він не висох?

Щоб часник довго зберігався та не висихав, його потрібно правильно зберігати. Для цього, головки необхідно покласти в заздалегідь простерилізовані банки, залишивши трохи вільного місця. Потім, часник накрити марлею, складену у кілька шарів. Після цього, банку з часником відправити в сухе темне приміщення.

Чи можна зберігати часник в морозилці?

Часник можна зберігати в морозильній камері. Завдяки цьому способу, йому можна продовжити «життя». Для цього потрібно покласти цілі головки часнику в контейнер та відправити в морозилку.