Categories: Поради

Як за допомогою кількох зубків часнику покращити стан кімнатних рослин. Дієвий засіб

Кімнатні рослини є гарними очисниками повітря. Також, вони зволожують повітря, виробляють кисень та фітонциди, що знищують мікроби й віруси. Однак, за ними потрібно доглядати та захищати від шкідників й хвороб. За допомогою простого та дієвого способу можна зберегти здоров’я кімнатних рослин. Для цього знадобиться звичайний часник.

Часник є джерелом фітонцидів. Це антибактеріальний, антисептичний та протигрибковий засіб. Він знищує попелицю, щитівку, павутинного кліща та інших шкідників. Також, він допомагає вилікувати рослини від сірої гнилі, плямистості та іржі.

Для приготування розчину подрібніть на тертці 3-4 зубчики часнику. Залийте 1 літром окропу, накрийте кришкою та залиште настоюватися протягом доби в темному місці. Процідіть розчин крізь марлю. Розведіть 100 мл концентрату в 1 літрі води кімнатної температури. Розчин можна використовувати в якості профілактики та лікування рослин від шкідників й хвороб.

Залийте розчин в пульверизатор та гарно струсіть. Обприскайте листя з обох боків та стебла, а також, ґрунт. Повторюйте обприскування раз на 7 днів для профілактики або раз на 2 дні для лікування, до зникнення шкідників або хвороби.

Часник покращує стан кімнатних рослин завдяки вмісту фітонцидів, які є природними антибіотиками. Вони знищують мікроорганізми, що викликають захворювання. Також, часник відлякує шкідників.

Часниковий розчин створює захисний шар, що запобігає появі інфекцій та комах. Таким чином рослини будуть здоровими, сильними та гарними.

Recent Posts

Яєчна шкарлупа на городі: як правильно її використовувати, щоб отримати гарний врожай

Яєчна шкаралупа може стати гарним добривом для листового салату, цибулі, квітів, моркви, смородини та вишні.…

14 часов ago

4 добрива для полуниці, які потрібно вносити під час цвітіння

В полуниці міститься багато вітамінів. А ще, вона дуже смачна та соковита. Щоб зібрати щедрий…

14 часов ago

Що потрібно зробити, щоб захистити майбутній врожай картоплі від парші. Дієві поради

Найпоширенішою хворобою, що здатна знищити рівень врожайності картоплі, є парша. Знищити її можна лише на…

14 часов ago

Які добрива необхідні томатам для повноцінного зростання. Поради агронома

Для забезпечення щедрого врожаю помідорів, потрібно знати, які мікроелементи вносити. Азот. Допомагає рослинам нарощувати зелену…

2 дня ago

Чому не можна висаджувати калину біля будинку, та чим вона може зашкодити

Калину не можна висаджувати поряд з будинку, бо вона не вживається з іншими культурами на…

2 дня ago

Як із шматочків хліба приготувати гарне добриво для огірків. І не треба ніякої хімії

Під час догляду за огірками садівники нерідко використовують перевірені натуральні засоби. Наприклад, можна приготувати добрива…

3 дня ago