5 фраз, які не можна говорити своїм дітям. Варто запам’ятати усім батькам

Іноді, батьки по різним причинам говорять своїм дітям такі фрази, які дуже травмують дитячу психіку. Сприймаються ці слова дітьми та дорослими по різному.

Деякі мотивуючі вислови від найрідніших, дітлахи сприймають як дуже образливі слова. Крихіток потрібно оберігати не тільки від небезпечних речей, але й від небезпечних висловлювань.

Пропонуємо ознайомитися з найрозповсюдженішими висловами, які необхідно запам’ятати та назавжди викинути зі спілкування.  1. «Зараз покличу татка, він тобі дасть….».

Це формує невірний образ батька в очах дитини та повну відсутність авторитету зі сторони мами.

  1. «Поклади, тут немає нічого твого».

Це приклад того, що матеріальні речі відіграють дуже важливу роль у житті. А дитину такі вислови принижують, позбавляють прав та відчуття якоїсь значущості.

  1. «Я все життя на тебе витратила, а ти…».

Це формує у дитини відчуття, що вона постійно щось винна. Так принижується самооцінка, бо малюк не розуміє, що з ним не так.  1. «Ти мене в труну заженеш».

Спочатку такий вислів дуже лякає дітей, а потім постійне його вживання перестає мати якусь силу. Дитина ще більше починає ігнорувати звернення та робить все на зло.

  1. «Кому ти ще можеш бути потрібен, крім мене».

Це вб’є повністю самооцінку малюка, бо він довіряє словам батьків. Такі вислови зроблять з дитини нікчемну дорослу людину.