Головні помилки які не слід допускати батькам, щоб не нашкодити та не травмувати своїх діток!

Діти — це наше все, це сенс нашого життя. Все, що ми робимо, відображається на них і повертається в двократному обсязі. Якщо дитині довіряти, любити і підтримувати, вона сама стає люблячою, турботливою, уважною і вчиться довіряти іншим.

На жаль батьки скоюють страшні помилки, навіть не усвідомлюючи це, які на все життя травмують їх малюків.

Декілька прикладів того, чим ми ображаємо своїх діток.

НЕ РОЗУМІЄМО!

Моє перше кохання було підлим і самовдоволеним юнаком, який навіть не звертав на мене увагу. Але в мої очах він був найкращий. Я дуже страждала від не розділеного кохання і часто плакала. Однак мама вважала, що втішить мене такими виразами як: «Що ти собі придумала? Це так несерйозно. Через рік все пройде! » Моє серце розривалось від болю після цих слів. Чому батьки вважають, що все знають за нас заздалегідь!?

НЕ ПІДТРИМУЄМО!

В дитинстві маленькому Карузо, вчитель музики в школі сказав, що його спів наче вітер в трубі завиває. Він пожалівся мамі і вона відповіла: «Ну, що ти, синку! Ти співаєш, як найпрекрасніший соловей у світі. Я це точно знаю! ». Якби не ця прекрасна і мудра жінка, то ми б ніколи не почули найкращого тенора у світі.

«Ти можеш! Ти з цим впораєшся! »- ці слова просто необхідні нашим дітям, вони окриляють і додають наснаги.

ПОРІВНЮЄМО З ІНШИМИ ДІТЬМИ.

«Подивися, яка Катруся – гарненька і чистенька. Не те, що ти – свиня! » Знайомо Вам? Від цих слів Ваша дитина не стане більш охайною, а от ненавидіти Катрусю буде 100%.НАСМІХАЄТЕСЯ!

В дитинстві в мене була вітрянка і звісно все обличчя і не тільки було розфарбовано в зелену крапку. Ми з сестрою вимушені були зайти до магазину. Касирки, яким нічим було зайнятися, почали розглядати мене і хіхікати: «Ахахах, Ви подивіться яка красуня тут до нас зайшла! » Цим вони викликали в мене неймовірне бажання розстріляти їх на місці.

ОБРАЖАТИ СЛОВАМИ І ВЧИНКАМИ.

Одного разу тато вирішив допомогти донці з математикою. Вони довго сиділи над завданнями, але дівчина ну ніяк не могла зрозуміти предмет. І тоді тато від люті ляснув її. Це було не дуже боляче, а от образа засіла на все життя! Тривалий час дівчина ігнорувала присутність батька. А Він так і не зрозумів, що ж її так сильно зачепило.

НЕ В СОБІ І КРИЧИТЕ.

Одного разу в магазині, змучена ниттям і криком малюка мама, вхопила його і  почала струшувати і кричати: «Що тобі ще треба? Чого ти виєш?» Інші відвідувачі були шоковані, мабуть, на все життя запам’ятали величезні, блакитні, повні жаху очі малюка, який не розумів, що відбувається.

ІГНОРУЄТЕ!

Це найстрашніше!!! Один вчений провів експеримент. В три горщики посіяв по зернятку.

Перший горщик Він щоранку вітав і говорив ласкаві і добрі слова. Рослина виросла на всю ширину підвіконня, з соковитим зеленим листям.Другий ображав і кричав. Рослина висохла і загинула.

А третій повністю ігнорував. І рослина загнила.

Так і наші дітки, вони як зелені паростки. Ви з роками пожинаєте лише те, що самі виростили!

Ми дуже сподіваємося, що ця стаття комусь допомогла усвідомити свої помилки.

Любіть і дбайте за психічним здоров’ям своїх малюків!