Що категорично не можна робити перед дзеркалом, щоб не накликати біди.

З цього приводу є досить багато прикмет.

Протягом багатьох століть існує особливе ставлення до дзеркал. Вважається, що це певний портал у потойбічний світ, де можуть ховатися духи. Дзеркало має властивість вбирати у себе навколишню енергетику і зчитувати інформацію з тих людей, які у нього заглядають, інформує Ukr.Media.

Досі старі повір’я не втратили своєї значущості та актуальності. Ми розповімо вам, чому не варто дивитися у дзеркало у нічний час і чому не слід приймати їжу, дивлячись на своє відображення.

Не дивіться у дзеркало після опівночі

Ще у давнину люди вважали, що небезпечно дивитися у дзеркало вночі. Вони казали, що після опівночі оживає нечиста сила, яка може підживлюватися енергією людини.

Не лайтеся перед дзеркалом

Всі знають, що дзеркало вбирає у себе всю енергетику у приміщенні, включаючи негативну. Якщо ви будете лаятися, дивлячись на власне відображення, то можуть трапитися неприємності. Фахівці рекомендують уникати сварок і лайки перед дзеркалом, та говорити тільки щось позитивне. Так ви зможете уникнути несприятливих подій.Не вживайте їжу біля дзеркала

Згідно із старовинним повір’ям, людина, яка їсть перед дзеркалом, заїдає свої переваги — розум, гарну зовнішність і здоров’я. Навіть якщо ви не вірите у прикмети, краще застерегти себе і їсти подалі від дзеркала.

Не показуйте дітям їх відображення у дзеркалі

Раніше люди вірили у прикмету, що маленьким дітям до року не можна показувати дзеркало, зважаючи на їх слабке енергетичне поле, інакше духи з потойбічного світу зашкодять їм. З цієї причини, люди всіляко намагалися захищати малюків від дзеркал.

Не дивіться у дзеркало під час хвороби

Згідно з прикметою, якщо ви хворієте або просто погано почуваєтесь, не заглядайте у дзеркало. Вважається, що духи з дзеркал можуть підживитися вашою енергією і погіршити стан.

Не ставте фотографії навпроти дзеркал

Ніколи не розташовуйте свої фотографії навпроти дзеркал. Кажуть, що тим самим ви створюєте портал, з якого різні істоти з потойбічного світу можуть забрати людську енергію.

Не вішайте дзеркало навпроти вхідних дверей

Якщо розташувати дзеркало навпроти входу, то таким чином у будинок буде потрапляти негативна енергія. Краще розташувати дзеркало у іншій частині будинку.Відразу ж позбувайтеся розбитого дзеркала

Згідно з повір’ям, розбити дзеркало — погана прикмета. Щоб уникнути неприємностей, відразу ж зберіть його уламки, не торкаючись їх руками і не заглядаючи у відображення. Склавши уламки у невеличкий мішечок, викиньте його у сміттєвий бак.

Що категорично не можна робити перед дзеркалом, щоб не накликати біди.