Сильні порад, які покращать стосунки у парі

Це займе не більше години на день, і поради дійсно працюють.

Квіти, шоколадні цукерки та фантастичні подарунки утримують ваші стосунки тільки зараз. Якщо ви хочете, щоб ваша любов тривала довго, то потрібно взяти до уваги ці маленькі дрібнички, інформує Ukr.Media.

 

 1. Знаходьте час, щоб святкувати будь-яку роботу разом, навіть прання…

Кожна пара проходить через рутину у стосунках, особливо якщо ви застрягли в одній і тій же рутині кожен день. Але сімейні стосунки є нудними тільки тоді, коли ви не виконуєте роботу по господарстві з вашим партнером. Ми повинні зробити своє щоденне життя веселим і таким, щоб можна було щось відсвяткувати. Особливі заходи, як відпустка або весілля, які дають нам привід порадіти в нашому житті, не повинні бути єдиними святами, які нам подобаються. Наприклад, якщо ви і ваш партнер ненавидите прати білизну, змініть хід думок, щоб зрозуміти, як прання покращує ваші стосунки, адже ви проводите час разом, коли ви її складаєте. Або цим самим, ви отримуєте 10 хвилин вільних від дітей, щоб поговорити про свій день. Зробіть своєю щоденною метою знайти ті періоди у ваших стосунках, під час яких ви одночасно зможете насолоджуватись і зосередитись на позитивних зв’язках, які створює щоденна робота, а не на самій справі.

 

 2. Розвантажуйте свого партнера від щоденних завдань

Багато хто з нас настільки поглинений щоденними справами, що ми забуваємо навіть про те, який це стрес для нас. Якщо ви помітили, що ваш партнер відчуває себе перевантаженим, запропонуйте йому допомогти, не питаючи про це. Іноді треба, щоб ви звертали увагу на вашу другу половинку, щоб помітити можливу перевтому. Ми так звикли до відповідальності, що ми навіть не думаємо просити про допомогу, проте наскільки було б добре, якби ми не повинні були робити хоча б одну маленьку річ. Роблячи щось, щоб розвантажити вас, ваш партнер говорить: «Я бачу, що ти можеш впоратись, але я хочу допомогти». Таке просте завдання, як запропонувати забрати дітей із гуртка або помити посуд, може показати вашій половині, що вона може розраховувати на вас і мати вашу непохитну підтримку.
 3. Зробити разом те, що подобається вашому партнеру

Компроміс має важливе значення у всіх стосунках. Іноді потрібно входити в світ вашого партнера, щоб зробити зним те, що робить його щасливим, навіть незважаючи на те, що вам здається непривабливою така діяльність. Якщо це відбувається тому, що ви насправді бажаєте зробити вашого партнера щасливим, це добре для відносин, тому що ви віддаєте. Це має потенціал для створення позитивних почуттів цінності, почуття близькості і безпеки у відносинах. Почніть думати про способи, завдяки яким ви зможете бути присутнім зі своїм партнером, наприклад, для початку заплануйте дату проведення свого улюбленого хобі чи інтересів. Веб-сайт або газета вашого рідного міста — це відмінний ресурс для пошуку фільмів, концертів або фестивалів, які можуть подобатись вашому партнеру.

 

 4. Говоріть «Дякую» частіше

Уявіть собі, яким би ваше життя було без вашого партнера, зробивши список речей, які ви повинні зробити, якщо б його не було поруч, щоб допомогти вам. Якщо ваш список великий, можливо прийшов час, щоб почати дякувати партнеру за те, що ви можете прийняти як належне. Це може бути будь-що: винести сміття, приготувати смачну їжу для вас після роботи, попоратись у будинку чи полити квіти. «Дякую» — це чарівна фраза, яка надає вашому партнеру почуття цінності та відчуття, що він може щось зробити — дві речі, які ми всі шукаємо у відносинах. Це ті справи, які займають певний час, щоб зробити їх для вас щоденно, тому зверніть увагу на це і будьте вдячними. Це більш романтично і інтимно, ніж квіти або цукерки.

 

 5. Шукайте будь-які засоби зв’язку

Завдяки технологіям, пари мають безліч способів спілкування зі своїм коханим протягом дня. Але є одна перепона для такого доступного спілкування: наші особистості. Ви і ваш партнер, швидше за все, є одним із трьох типів людей: соромиться розмовляти через відеокамеру, любить писати СМС, або той, хто боїться чи не любить розмовляти по телефону. Ключ полягає в тому, щоб знайти щасливе середовище (в буквальному сенсі), яке підтримує вас обох на зв’язку, коли ви не будете бачитись. Якщо ви не часто спілкуєтесь, коли ви далеко один від одного, тоді спробуйте інші види спілкування. Знайдіть гаджет, який змусить вас почувати себе комфортно і на зв’язку. Для тих, хто любить текстові повідомлення, встановіть текстові сповіщення на своєму телефоні, щоб нагадати вам про те, щоб вийти на зв’язок з вашим партнером протягом дня або напишіть йому електронний лист на роботу, щоб запитати, як проходить його день.

 

 6. Плануйте маленькі задоволення

Замість того, щоб автоматично сидіти, дивлячись телевізор або виходите на прогулянку по сусідству, спочатку обговоріть це. Задавайте один одному запитання, наприклад, «Що ти хочеш подивитися?» Або «Де твоє улюблене місце для прогулянки?» Коли ви разом вирішуєте подібні речі, це стає загальним задоволенням… і дає вам можливість продовжити відкривати один одного.

 

 7. Робіть компліменти

Не забувайте про важливість справжнього компліменту. Ніщо не змушує вас почувати себе краще, ніж коли ваш партнер хвалить ваше волосся, одяг або навіть колір чи макіяж очей. Комплімент робить велику справу, адже іноді люди в парі сприймають один одного як належне. Хваліть свою другу половинку.
 8. Смійтесь разом

Сміх має багато користі для здоров’я — від зниження стресу, до підвищення вашого настрою, і ви можете додати сюди і побудову здорових відносин. Дослідження показали, що більшість людей шукають гарне почуття гумору у своїй ідеальній парі. Але дослідження з Університету Канзасу свідчить про те, що задоволення відносинами тісно пов’язана з загальним почуттям гумору пари більше, ніж знайомство зі смішним хлопцем або дівчиною. Це не означає, що будь-який стиль або почуття гумору є кращим чи гіршим. Важливо те, що ви обидва бачите той самий тип гумору однаково. Якщо ви поділяєте почуття того, що смішно, це підтверджує вас і підтверджує ваші відносини через сміх. Це запалить пристрасть і допоможе вам зблизитися.

 

 9. Зробіть баночку із сюрпризом

Запишіть заходи, які ви хотіли б робити разом, на маленьких шматочках паперу, потім складіть їх і помістіть в банку. Кожен день або кожний уїк-енд один з вас отримає можливість вибирати якесь несподіване заняття. Елемент несподіванки створює іскру. Це чудово, тому що ви обидва можете записати речі, які є значущими для вас, і робити їх разом. Маленькі сюрпризи, такі як домашній сніданок у ліжку або раптово взяти незапланований вихідний день на роботі — це ще один чудовий спосіб створити цікавість у ваших стосунках та проводити час разом.

 

 10. Дивіться один одному в очі

Посидіть зі своїм партнером протягом п’яти хвилин, щоб уважно поглянути в очі один одного і побачити деталі в обличчях один одного. Це звучить дуже незручно, але древні буддисти і індуси вважали, що очі були способом підключення до душі. Ви залишаєтеся присутнім, дивлячись на кожну деталь обличчя. Це повинно перейти в те, що називається тихою любов’ю, почуттям простого буття і перебування з кимось.

Сподобалась стаття? Поділись з Друзями!