Як підготувати дитину до школи, щоб навчання почалося якомога легше.

Основна рекомендація від психологів полягає в тому, щоб почати підготовку заздалегідь. Досить за 2-3 тижні починати говорити про школу, і готуватися до неї, враховуючи поради психолога, інформує Ukr.Media.

Приблизно за 2 тижні до школи починайте будити дитину раніше, ніж вона звикла прокидатися під час канікул. Так легше буде перенести ранній підйом. За пару тижнів її режим налагодиться.

Також психологи радять згадати разом з дитиною її однокласників і шкільних друзів. Комусь подзвонити або написати. Можна всіх, кого дитина захоче, запросити в гості на чаювання. Це теж допоможе налаштуватися на навчальний процес.

Крім цього важливо освіжити в пам’яті знання, набуті в минулому навчальному році. Особливо це стосується учнів молодших класів. В ігровій формі згадайте букви, цифри і читання. В іншому випадку на маленьких учнів впаде занадто велике навантаження.

Ще психологи радять подумати разом з дитиною, чим вона хоче займатися крім навчання. Планується відвідування колишніх занять або хочеться щось поміняти? Можна запланувати похід з сім’єю в кафе після першого тижня навчання, щоб мотивувати своїх нащадків.Як привід для сімейного свята, можна придумати і прощання з канікулами і влітку. В кінці серпня або ближче до нього, організуйте невеликий спільний захід, який буде присвячений проводам літа. Це допоможе налаштувати дитину психологічно. Їй легше буде перенести закінчення канікул.

Ще одним важливим пунктом психологи вважають попередній огляд дитини. Сходіть до лікарів, поки на це є час, і не потрібно відпрошуватися з уроків.

Ну і, звичайно, купівля канцтоварів та інших речей для школи. Це, мабуть, найприємніше з усього перерахованого. Особливо це радує малюків, величезний вибір пеналів, щоденників, яскравих рюкзаків та іншого, не може залишити байдужим нікого.