Зелень, яку можна садити на городі у серпні, що збирати врожай до заморозків

В серпні можна вирощувати різну зелень. В ній багато вітамінів та мінералів.

Кріп.

Це однорічна та швидкоросла рослина, яка добре росте при теплій погоді. Кріп швидко розвивається та через декілька тижнів вже можна буде зібрати врожай. У нього приємний аромат та смак, тому його часто використовують для салатів, супів, сендвічів та інших закусок. Ґрунт для вирощування повинен бути добре дренованим. Також, рослині слід забезпечити регулярний полив. Рослину можна вирощувати на сонячній ділянці або в півтіні, але ґрунт не повинен пересихати.

Петрушка.

Однорічна рослина, морозостійка та добре росте в серпні. Погода під час останнього місяця літа може бути з помірною температурою та оптимальним рівнем вологості для зростання петрушки. Рослині потрібен добре дренований ґрунт та помірний полив. Вона добре росте на сонці та в півтіні. В петрушці є багато вітамінів та мінералів, залізо й кальцій. Її, також, використовують під час приготування різних страв.

Шпинат.

Холодостійка рослина, яка добре росте восени та ранньою весною. Серпень – вдалий час для посадки шпинату, бо низька температура збереже його свіжим. Цій культурі потрібна помірна вологість та добре дренований ґрунт. Шпинат росте швидко та за 4-6 тижнів вже можна буде зібрати листя. Під час збирання залиште декілька верхніх листочків, щоб шпинат продовжував рости та давати нове листя. Він містить багато вітамінів та мінералів. Його додають до салатів, омлету, супу, соусів та бутербродів.

Рукола.

Швидкоросла зелень, яка стійко переносить теплий клімат. Помірна погода в серпні сприяє швидкому розвитку рослини. Для вирощування руколи потрібне сонячне світло та добре дренований ґрунт, щоб не сталося перезволоження кореневої системи. Збирати руколу можна вже через 3-4 тижні після посадки, коли листя виросте на 10-15 см.

Кінза.

Багаторічна рослина, але найчастіше її вирощують, як однорічну, бо зимівлю вона переносить погано. В серпні може бути тепла та спекотна погода, що сприяє розвитку кінзи. Її листя тонке та ніжне з характерним ароматом й гострим смаком. Кінзу використовують в якості приправи.

Зелена цибуля.

Найпопулярніша зелень, яку можна висаджувати в серпні. У рослини невеликий термін вегетації, вона швидко росте та добре адаптується до тепла. Цибулі потрібно достатньо сонячного світла та тепла. Її висаджують одразу в ґрунт або по горщиках на балконі. Для посадки обирайте якісне насіння та дотримуйтесь техніки посадки. Зібрати перший врожай можна через 3-4 тижні, коли перо виросте на 15-20 см.

Редька.

Вдалий час для посадки гострої чорної та білої редьки. Ця рослина скоростигла та дає врожай за короткий термін. В серпні ґрунт достатньо прогрівається, а завдяки теплим дням, культура швидше дозріває. Під час посадки дотримуйтесь правил та техніки догляду за культурою, надайте оптимальний рівень зволоження й оберіть сорт, якому підійде клімат регіону.

Бораго.

Швидкоросла рослина, яку використовують, щоб прикрашати страви та додавати її в них. В серпні дуже добре висаджувати бораго, бо рослина полюбляє теплий клімат та вологу. Обирайте сонячне місце для посадки. Зерна можна сіяти одразу в ґрунт на відстані 20-25 см. Також, підійде вирощування в горщиках чи контейнерах. Регулярно виривайте квіткові стрілки, щоб смакові властивості листя не погіршилися.

Салат листовий.

Однорічна рослина, що має прискорений розвиток, а врожай можна збирати вже через декілька тижнів після посадки. Рослині потрібен прохолодний клімат, бо при високій температурі може викидати стрілки. Щоб отримати гарний врожай салату, обирайте сорти крес-салат, ампельний салат та пізні сорти, які можна збирати у вересні. Недостатня кількість вологи призводить до гіркоти. Вирощувати рослину краще на сонці або в півтіні. Ґрунт повинен бути добре дренованим та з достатньою кількістю добрива.